Metin2 PvP Tanıtım v.b
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

alsancakmt2

alsancakmt2 Empty alsancakmt2

Mesaj  niqht07 Paz Kas. 28, 2010 5:24 pm

Öncelikle selamlar arkadaslar..
Simdi size Güzel Emek bir Pvp Server Veriyorum..
Server Emek isteyen ve Biraz Zor bir serverdır, Serverimizda GM, TL, Yöneticilerimiz Oyunda Dc Atma, Bosa atma, Lag, Gibi Zorluklara karsilik hepsi kaldirilmistir 4x hile Hack gbi haksizliklar yoktur.. KALDİRİLMİSTİR... Oyunumuza Hepinizin Tesfik etmesini Beklerim.. Serverimiz Dedigim gibi Tertemiz ve Yeni serverdir Kapanma ihtimaLi olmayan Tek Sözlesmeli serverdir.. Bundan dolayi Rahatlikla Oyun Oynayabilirsiniz..
Simdi Biraz Özelliklerinden Bahsedelim..
Efsun Degerlerimiz..%15 er savunmalar
%10 dayanikliliklar
1000 SP Ve 3000 Hp Arasi Hp Ve Sp Ler gelmektedir
Saticilarda istediginiz herseyi bulabilirsiniz Beyaz, Mavi, Kırmızı, inciler olmakta dahil v.b herseyi bulabilirsiniz
Saticilarimzda +65 Lv tüm Karakter itemlerini Ve zirhlarini bulabilirsiniz
(Muhabere,Partizan,Ejderha Bıcagi) Vb iTemler bulunmamaktadir EMEK Bir Server Demistim
Zirh saticisinda ise Altintas zırhı Ejderha Tanrisi gbi zırhlar bulunmaktadir.. siyah celik V.b benzelerini ise Kizil ormanda Rahatlikla düsürebilirsiniz..
Evet arkadaslar Dedigim Gibi emeginin karsiligini aLamayanlar Haksiz Yere Dc, Ban, Yigen arkadaslarimiz Buna Artık Son Verdik Ve Tertemiz Güzel Bir emek Server Acik.. Simdi siteyi veriyorum Hepinizi Bekliyorum...
Saygilarimla...
IIBaDBoySII

Wap Adress: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] :ka19:
Kayit, Download, Sıralama Hepsi [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Adresimizde Mevcuttur .. Saygilarimla iyi eylenceler dilerim....

niqht07